Через Дію намагалися продати викрадене авто, але не змогли — Федоров

20:45, 29 лютого 2024
Реєстр транспортних засобів одразу перевіряє авто по базах даних та реєстрах, тому швидко відмовляє, якщо машина в розшуку.
Через Дію намагалися продати викрадене авто, але не змогли — Федоров
Джерело фото: ЗМІ
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що через Дію намагалися продати викрадене авто, але не змогли, адже Реєстр транспортних засобів одразу перевіряє авто по базах даних та реєстрах, тому швидко відмовляє, якщо машина в розшуку. 

«Реєстр транспортних засобів одразу перевіряє авто по базах даних та реєстрах. Тому швидко відмовляє, якщо машина в розшуку, вкрадена або арештована, якщо її намагається продати людина, яка перебуває в розшуку, або якщо в людини підроблені документи», - зазначив він.

Як писала «Судово-юридична газета» раніше, послугу запустили наприкінці грудня. За два місяці у застосунку Дія з початку запуску послуги було перереєстровано понад 22 тисячі транспортних засобів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Telegram канал Sud.ua
Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Грушицький
    Андрій Грушицький
    суддя Верховного Суду у Касаційному цивільному суді
  • Алла Корніюк
    Алла Корніюк
    суддя Хмельницького апеляційного суду