Початок конкурсу на посаду директора НАБУ: у НАЗК пояснили, чому це важливо

13:18, 24 листопада 2022
В НАЗК підкреслили, що злагоджена робота антикорупційних органів та ефективна боротьба з корупцією — це ключова умова успішного шляху України до вступу в Європейський Союз.
Початок конкурсу на посаду директора НАБУ: у НАЗК пояснили, чому це важливо

У НАЗК вітають початок конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

«Злагоджена робота антикорупційних органів та ефективна боротьба з корупцією — це ключова умова успішного шляху України до вступу в Європейський Союз. Будь-який державний орган може ефективно працювати тільки тоді, коли є ефективний керівник. Президент України чітко заявив про необхідність якнайшвидшої активізації процесу запуску конкурсу з обрання очільника НАБУ одразу після того, як було обрано нового керівника САП. НАЗК повністю підтримує початок цього процесу і ефективне проведення всіх його етапів та сподівається на подальшу плідну співпрацю з НАБУ як надзвичайно важливою в реалізації антикорупційної політики установою», — прокоментував голова НАЗК Олександр Новіков.

«Отримавши статус кандидата на членство в ЄС, ми як держава взяли на себе зобов'язання з посилення боротьби з корупцією, що також включало в себе завершення конкурсу на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та початок конкурсу на посаду директора НАБУ.

Після довгоочікуваного призначення керівника САП ми вже можемо побачити результати співпраці між антикорупційними інституціями: переглядаються деякі попередні справи, а нові розслідування передаються у Вищий антикорупційний суд», - зазначили у НАЗК та додали, це є яскравим показником зусиль України щодо зміцнення антикорупційної системи України.

Також ми писали раніше, що конкурс на зайняття посади директора НАБУ складається із семи етапів: які саме.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У Верховному Суді обговорюють наслідки скасування Господарського кодексу, ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Клименчук
    Наталія Клименчук
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
  • Євген Мартинов
    Євген Мартинов
    голова Шевченківського районного суду міста Києва
загрузка...