Кабмін затвердив Порядок погодження Мінфіном визначення методів обчислення величини резерву сумнівних боргів держпідприємств

18:01, 28 травня 2024
Затверджено Порядок погодження Мінфіном визначення методів обчислення величини резерву сумнівних боргів державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50% акцій належать державі.
Кабмін затвердив Порядок погодження Мінфіном визначення методів обчислення величини резерву сумнівних боргів держпідприємств
Джерело фото: Getty Images
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Кабмін постановою від 24 травня 2024 р. № 604 затвердив Порядок погодження Міністерством фінансів визначення методів обчислення величини резерву сумнівних боргів (резерву очікуваних кредитних збитків) та способу визначення коефіцієнта сумнівності у межах облікових політик державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, які є суб’єктами природних монополій або плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 млн. гривень.

Також внесені зміни до постанови від 29 листопада 2006 р. №1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів».

Суб’єктам управління об’єктами державної власності доручено забезпечити у 3-місячний строк приведення у відповідність із цією постановою облікових політик суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери їх управління.

Нижче наводимо саму постанову.

Автор: Наталя Мамченко 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Микола Матущак
  Микола Матущак
  суддя Хмельницького апеляційного суду
 • Галина Шашуріна
  Галина Шашуріна
  суддя Сихівського районного суду м. Львова
 • Віктор Кичун
  Віктор Кичун
  суддя Конституційного Суду України