З білими голубами миру і без вогнів: якою буде головна ялинка в Києві, фото

08:15, 30 листопада 2022
Відкриють її традиційно 19 грудня, в День святого Миколая.
З білими голубами миру і без вогнів: якою буде головна ялинка в Києві, фото

У Києві все-таки встановлять Головну новорічну ялинку. Вона буде без вогнів, прикрасять її білими голубами миру. Про це повідомляє «ТСН».

Відкриють її традиційно 19 грудня, в День святого Миколая.

«Місто затвердило змішаний варіант головної ялинки – вона буде дуже скромною, приблизно 11 метрів висотою. Ялинку встановимо на Софійській площі. Вона буде без ілюмінації. Новорічне дерево прикрасимо іграшками-кульками з національною символікою в кількості 1000 штук, та білими голубами – символами миру, їх буде теж 1000 штук. Ми плануємо частину голубів розіграти на аукціоні, а виручені кошти підуть на допомогу армії. Основу ялинки прикрасимо прапорами країн-партнерів, які підтримують Україну в цій війні. Також на ялинці буде Q-код для усіх бажаючих донатити на ЗСУ. Від ідеї з велосипедами нам довелось відмовитись – бо люди будуть скупчуватись під ялинкою і безперервно крутити педалі, аби вона світила вогнями та патріотичними гаслами. Це добре, але для мирного часу», - зазначив президент Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Встановлення головної ялинки в Києві не планувалося за кошти міського бюджету. Вже декілька років її встановлюють за кошти приватних компаній спонсорів, які залучаються до проведення новорічних та різдвяних свят. Так мало бути і цього року.

«Головна ялинка країни встановлюється виключно за кошти спонсорів і партнерів. З міського чи державного бюджетів на неї не витрачається жодної копійки. Тим більше, що штучна ялинка вже декілька років у Києві одна й та ж сама. Змінюється тільки її зовнішній вигляд, дизайн, колористика. Кошти спонсорів витрачаються лише на її встановлення, прикрашання та демонтаж. І це аж ніяк не мільйони гривень», - розповідає Ігор Добруцький.

«Ялинка буде освічуватись за рахунок генераторів. А ще ми планували зробити людям сюрприз - поставити на площі декілька велосипедів. І гірлянди мали світитись від того, що люди будуть крутити педалі», - розповів Ігор Добруцький.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Тарас Заєць
    Тарас Заєць
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
  • Віталій Руденко
    Віталій Руденко
    суддя Луганського апеляційного суду